Szukaj
Close this search box.
kronika

Młodzi Zdolni

Udostępnij

Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w zdalnych lekcjach nie zapominając przy tym o rozwijaniu swoich zainteresowań i uzdolnień. I tak np. Julia Rosołek wzięła udział w czwartej edycji konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych, zorganizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era. Opowiadanie Julii znalazło się wśród 15 zwycięskich prac w kategorii klas V-VIII (na konkurs nadesłano ich 2.827) – w nagrodę opowiadanie znajdzie w ilustrowanym tomiku, który uzyska ogólnopolską dystrybucję i promocję (dochód ze sprzedaży książki trafi do fundacji działającej na rzecz zwierząt). Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy potwierdzające ich sukces, a szkoła otrzyma certyfikat „Szkoła wspierająca talenty”.

W konkursie plastycznym pt. „Astronomia jest ciekawa” Olgierd Fabiś zajął I miejsce, a Jan Małolepszy i Maria Mitkiewicz zostali nagrodzeni za wkład pracy i ciekawe rysunki.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach wersji online. XII Konkurs Tańca Indywidualnego i Zespołowego „Żabie Pląsy” i XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Żabią Nutę” – to propozycje na prezentacje uzdolnień.

Krótkie filmiki z nagranym tańcem, piosenką (soliści i duety) i z kartą zgłoszeniową podpisana przez rodzica należy przesłać na adres it.@swieradowzdroj.pl
Regulamin i karty zgłoszeniowe znajdziemy na stronie https://stacjakultury.swieradowzdroj.pl/2020/05/19/zabie-plasy-i-na-zabia-nute-w-wersji-online

Nie czekaj, tylko działaj!

 

Skip to content