Szukaj
Close this search box.
kronika

XI Rodzinne Marsze na Orientację Świeradów-Zdrój 2019

Udostępnij
Dzięki finansowemu wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świeradowie-Zdroju, po rocznej przerwie, odbyły się XI Rodzinne Marsze na Orientację Świeradów-Zdrój 2019. Miejscem startu i mety był Miejski Zespół Szkół, budowniczym tras i sędzią głównym Przodownik Imprez na Orientacje pan Paweł Idzik, któremu pomagał Organizator InO pan Stanisław Łojko. 
Dwa etapy dzienne przeszło siedemdziesiąt dwie osoby (w tym honorowy uczestnik pan Adam Palbow – wieloletni organizator Rodzinnych i Mikołajkowych Marszów na Orientację) ze Świeradowa-Zdroju, Lwówka Śląskiego, Giebułtówka, Przecznicy, Mlądza, Lubomierza i daleko, daleko stąd, które wędrowały po parkach zdrojowych szukając ukrytych punktów kontrolnych. 
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a triumfowali: kategoria familijna TF I miejsce Piotr, Katarzyna i Zofia Salawa II miejsce Agnieszka, Magda, Tymon, Szymon, Jan, Bartek Żyłkiewicz III miejsce Jakub i Tomasz Przybyło kategoria otwarta TO I miejsce Sebastian Sokolak, Gabriela Drobna i Amelia Idzik. 
Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom za dobra zabawę, szukanie i poznawanie, panu Pawłowi za przygotowanie materiałów startowych i rozwieszenie i zebranie z panem Stasiem punktów kontrolnych, pani dyrektor Renacie Simińskiej za udostępnienie szkoły na organizację imprezy.  
{pgslideshow id=47||pgslink=1|width=1024|height=577|delay=500|image=O}
Skip to content