Szukaj
Close this search box.
kronika

UWAGA KONKURS

Udostępnij

Listopad jest miesiącem, w którym nie brakuje wyjątkowych uroczystości. Obchodzimy dzień Wszystkich Świętych, uroczyście świętujemy rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Ale są jeszcze inne, choć mniej popularne święta. 16 listopada to Międzynarodowy Dzień Tolerancji, 20 – Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, a 21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości.
W ubiegłym roku szkolnym Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 zorganizował przemarsz ulicami miasta, zachęcając hasłami , przygotowanymi przez uczniów, do tolerancji na co dzień.
W tym roku nie możemy spotkać się razem, ale zachęcamy do udziału w konkursie, w którym każdy z Was będzie mógł wypowiedzieć się na temat: „ Prawa Dziecka – oczami dziecka”
Własne zdanie, spostrzeżenia możecie zaprezentować w różny sposób. Mogą to być prace plastyczne, wiersze, ulotki, prezentacje, filmiki …, a może ktoś będzie miał jeszcze inny ciekawy pomysł.

Na autorów najciekawszych prac będą czekać nagrody.
Prezentacje, filmy, wiersze oraz zdjęcia prac plastycznych należy wysłać na adres: skm@cpsystem2.kylos.pl/mzs-swieradow do dnia końca listopada 2020 r.

 

{youtube}BNSaLpmtJgI{/youtube} 

 

Skip to content