Close this search box.
kronika

Drużynowe Biegi Przełajowe w Olszynie. Mistrzostwa Powiatu Lubańskiego.

Udostępnij

1 października 2018 r. odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w Olszynie, które jednocześnie były Mistrzostwami Powiatu Lubańskiego. Startowaliśmy w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum. Startowały szkoły SP Smolnik, SP Pisarzowice, SP 4 Lubań, SP 1 Olszyna, SP Pobiedna, SP 2 Lubań, SP Świeradów Zdr., SP 3 Olszyna. Zawody odbyły się przy stadionie miejskim w Olszynie. Długości dystansów dostosowane były odpowiednio do kategorii wiekowych.
Złote medale i Mistrzostwo Powiatu zdobyli: Zofia Krzcot, Sobierańska Aleksandra, Malec Nikola, Rutkowski Kajetan. Brązowy medal wywalczył: Żyłkiewicz Tymon. 4 Miejsce: Szaniawski Jacek. W klasyfikacji drużynowej SP dziewczynki zajęły 4 miejsce, zaś chłopcy 6 miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!