Szukaj
Close this search box.
news

Pomaganie jest dziecinnie proste!

Udostępnij:

Impreza charytatywna 16. Bieg WOŚP „Policz się z Cukrzycą – Stawiaj na Sport” odbyła się 22.01.2022. Wzięło w niej udział 94 dorosłych i 31 dzieci oraz niepoliczalna grupa osób uczestniczących w imprezie zamkniętej „Folkowo i Sportowo”, która odbyła się Hali Spacerowej.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, rodzicom, tancerzom, uczestnikom zajęć sportowych, tanecznych dzięki, którym zebraliśmy datki na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.
Gratulujemy zwycięzcom zawodów, którymi byli: dziewczynki młodsze 1. Natalia Rutkowska 2. Martyna Rutkowska 3. Zofia Krzcot chłopcy młodsi 1. Michał Różycki 2. Patryk Podolski 3. Iwo Przylepa chłopcy starsi 1. Tymon Żyłkiewicz 2. Kajetan Rutkowski 3. Michał Milewski.

Kolejne wydarzenie w ramach 30. Finału WOŚP już w niedzielę. 50. Wolontariuszy będzie zbierać datki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, w Hali Zdrojowej odbędą się występy zespołów wokalnych, odbędą się pokazy OSP, GOPR – zapraszamy do udziału.

Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń”.

Teresa Fierkowicz

 

 

Skip to content