kronika

Pan Eugeniusz Grabas

Udostępnij

W ostatnim czasie z wdzięcznością żegnaliśmy przechodzącego na emeryturę, wieloletniego Sekretarza Gminy, Pana Eugeniusza Grabasa.
Człowieka od lat zaprzyjaźnionego z naszą szkołą. Dziękujemy za życzliwość, wsparcie i obecność przy wielu ważnych szkolnych wydarzeniach.

Życzymy dużo zdrowia, spokoju oraz wielu pięknych chwil na nowym etapie życia. Emerytura to początek czasu pełnego pasji, odpoczynku i spełniania marzeń.

Zapraszamy do wysłuchania relacji ze spotkania z dyrekcją i przedstawicielami klas.

Przejdź do treści