Szukaj
Close this search box.
kronika

MŁODZI, ZDOLNI i AKTYWNI

Udostępnij

Rok szkolny już prawie na finiszu, ale MŁODZI, ZDOLNI i AKTYWNI z naszej szkoły zdobywają kolejne laury w różnych wydarzeniach turystycznych czy sportowych. Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła w dniach 07/08.06.2019r. w XXXV Rajdzie Dziatwy Szkolnej „Piechotka 2019” wędrując z Przełęczy Karpnickiej do Bukowca, a kolejnego dnia do Staniszowa przez Mysłakowice. Łącznie 23 km w nogach, aktywnie spędzony czas i wysokie lokaty. Najstarsza Grupa zajęła I miejsce, czwartoklasiści II miejsce, a najmłodsi drugoklasiści III miejsce. Dodatkowo Jagoda wygrała indywidualny Konkurs Wiedzy o Piechowicach.
Pięcioosobowa grupa 08.06.2019r. opuściła rajdowa trasę i czworo udało się do Jakuszyc na zawody rowerowe w ramach Sudeckiej Ligi Młodzieżowej, gdzie Martyna i Kajtek zajęli pierwsze miejsce, Hania drugie, a Natalia trzecie. Kolejny zawodnik wziął udział razem ze swoim kolegą w XV Turnieju Samuraja, w którym Hubert uplasował się na pierwszej pozycji, a Michał na drugiej.
Gratulujemy wysokich lokat, rozwijania swoich pasji oraz zainteresowań i życzymy słonecznych, aktywnie spędzonych wakacji.

Skip to content