Szukaj
Close this search box.
kronika

Last but not least

Udostępnij

Piątek był ostatnim dniem spotkania projektowego. Wspólnie, w międzynarodowych grupach uczyliśmy się tego dnia j. angielskiego. Nauka przebiegała w nieco mniej standardowy sposób niż w czasie tradycyjnych lekcji bo opierała się o rozwiązywanie questowych zagadek. Następnie nadszedł czas na wspólne pogawędki i ewaluację całego przedsięwzięcia, a po obiedzie…. Po obiedzie obficie popłynęły łzy…. Nikt nie chciał uwierzyć, że oto minął czas spotkania.

Co prawda spotkanie projektowe się zakończyło ale jestem przekonana , że zawarte w czasie jego trwania przyjaźnie jeszcze długo będą nam wszystkim towarzyszyły.
W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować Rodzicom i Dzieciom- uczestnikom spotkania, którzy zaprosili do swych domów i ugościli uczniów ze szkół partnerskich. Podziękowania kieruję także do Rodziców i Nauczycieli, którzy wsparli spotkanie przygotowując codziennie niesamowite poczęstunki.

Realizacja poszczególnych zajęć w ramach spotkania nie zakończyłoby się sukcesem gdyby nie wielkie zaangażowanie i pomoc następujących nauczycielek: Teresy Fierkowicz, Izabeli Salawy, Arlety Wolanin, Iwony Korzeniowskiej- Wojsy, Ewy Pachoty , Wiesławy Stasik, Małgorzaty Rojek i Katarzyny Luto-Przybylskiej.

Za okazane wsparcie pragnę również podziękować miejskim ośrodkom kultury i nauki: STACJI KULTURA, Centrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 Izerska Łąka, Czarciemu Młynowi oraz Nadleśnictwu Świeradów-Zdrój za zainteresowanie projektem oraz poprowadzenie zajęć i warsztatów, które pozwoliły naszym gościom w pełni poznać i zrozumieć historię oraz przyrodę naszego regionu. I tak jak w tytule last but not least wyrazy podziękowania kieruję do pracowników platformy edukacyjnej EduNect Sp. z o.o. za przygotowanie zestawów lekcyjnych na potrzeby europejskiej nauki języka angielskiego.

Monika Różalska

{pgslideshow id=86||pgslink=1|width=800|height=530|delay=500|image=O}

 

Skip to content