Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1REKRUTACJA

REKRUTACJA 2020

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

Piątek był ostatnim dniem spotkania projektowego. Wspólnie, w międzynarodowych grupach uczyliśmy się tego dnia j. angielskiego. Nauka przebiegała w nieco mniej standardowy sposób niż w czasie tradycyjnych lekcji bo opierała się o rozwiązywanie questowych zagadek. Następnie nadszedł czas na wspólne pogawędki i ewaluację całego przedsięwzięcia, a po obiedzie…. Po obiedzie obficie popłynęły łzy…. Nikt nie chciał uwierzyć, że oto minął czas spotkania.


Co prawda spotkanie projektowe się zakończyło ale jestem przekonana , że zawarte w czasie jego trwania przyjaźnie jeszcze długo będą nam wszystkim towarzyszyły.
W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować Rodzicom i Dzieciom- uczestnikom spotkania, którzy zaprosili do swych domów i ugościli uczniów ze szkół partnerskich. Podziękowania kieruję także do Rodziców i Nauczycieli, którzy wsparli spotkanie przygotowując codziennie niesamowite poczęstunki.


Realizacja poszczególnych zajęć w ramach spotkania nie zakończyłoby się sukcesem gdyby nie wielkie zaangażowanie i pomoc następujących nauczycielek: Teresy Fierkowicz, Izabeli Salawy, Arlety Wolanin, Iwony Korzeniowskiej- Wojsy, Ewy Pachoty , Wiesławy Stasik, Małgorzaty Rojek i Katarzyny Luto-Przybylskiej.


Za okazane wsparcie pragnę również podziękować miejskim ośrodkom kultury i nauki: STACJI KULTURA, Centrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 Izerska Łąka, Czarciemu Młynowi oraz Nadleśnictwu Świeradów-Zdrój za zainteresowanie projektem oraz poprowadzenie zajęć i warsztatów, które pozwoliły naszym gościom w pełni poznać i zrozumieć historię oraz przyrodę naszego regionu. I tak jak w tytule last but not least wyrazy podziękowania kieruję do pracowników platformy edukacyjnej EduNect Sp. z o.o. za przygotowanie zestawów lekcyjnych na potrzeby europejskiej nauki języka angielskiego.

Monika Różalska

 

Pin It