Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1

Świetlica Środowiskowa „UL”, dzięki wsparciu finansowemu Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świeradowie-Zdroju, zorganizowała w dniach 01/02.12.2017r. X Mikołajkowe Marsze na Orientację, w których wzięło udział łącznie 167 osób ze Świeradowa, Świdnicy, Wrocławia, Lubania, Bolkowa i Lwówka Śląskiego.

Budowniczymi tras  byli przodownicy InO Adam Palbow i Paweł Idzik, a sędzią honorowy przodownik InO Wojciech Król.

Dzieci, młodzież oraz dorośli doskonale poradzili sobie w terenie zarówno w etapie nocnym, jak w dwóch etapach dziennych osiągając wysokie wyniki.

Świeradowscy liderami zostali: kategoria TD I miejsce Iga Jurczak i Szymon Półtorak II miejsce Filip Marcinkowski, kategoria TM II miejsce Dawid Jurczak i Wojciech Półtorak III miejsce Julia Skoczylas i Aleksander Hryńko w kategorii TO III miejsce przypadło Marzenie i Ewelinie Prusiewicz.

Organizator serdecznie dziękuje paniom: Elżbiecie Mitkiewicz i Grażynie Dering oraz panom: Adamowi Palbowowi, Pawłowi Idzikowi, Wojciechowi Królowi, Stanisławowi Łojce, Stanisławowi Fierkowiczowi, Rafałowi Mate3lskiemu za pomoc w organizacji Imprezy i podsumowaniu ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. „ABC bezpiecznego wędrowania” 2017 realizowanej przez podopiecznych Świetlicy Środowiskowej UL”.

Pin It