Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1

Wychowawcy klas: Ia, IIa i IIIb postanowi z Podopiecznymi poczekać 05.12.2017r. na Mikołaja w szkole. Po zakwaterowaniu odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy, a po nim nauczyciele czytali opowieści o Mikołaju i jego pomocnikach. Niespodziewanie o godz. 22.00 w szkole pojawił się Gość z prezentami dla grzecznych dzieci. Wierszyki, piosenki i pląsy były nagradzane paczkami. Pełen atrakcji dzień zakończył wieczór filmowy i nocleg w szkole.  

Noc w szkole minęła bardzo szybko. Rano śniadanie, słuchanie "Świątecznych opowieści" czytanych przez opiekunów, życzenia imieninowe dla Mikołaja z Ia i zajęcia ceramiczne (lepienie aniołków z gliny na Gminny Konkurs pt. "Podaruj bliskiemu anioła" organizowany przez Miejska Bibliotekę Publiczną "IZERKA) i kulinarne (pieczenie pierników w szkole i  Hotel Buczyński MEDICAL&SPA). 

Uczestnicy zajęć (kl. Ia, IIa i IIIb) wraz z opiekunami serdecznie dziękują Rodzicom, panu Zbigniewowi Maroniowi, paniom: Iwonie Korzeniowskiej-Wojsa, Renacie Maroń, Agnieszce Koludo-Sobierańska, Właścicielom Hotelu Buczyński MEDICAL&SPA, Rafałowi Matelskiemu za moc atrakcji i fantastyczne MIKOŁAJKI 2017. 

Pin It