Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1

27.03.2019r. w naszej szkole odbył się XI Konkurs Tańca Indywidualnego i Zespołowego „Żabie Pląsy”. Podczas konkursu można było podziwiać występy taneczne w stylu dowolnym, które oceniało profesjonalne jury w składzie: Adrian Mleczek ze swoją Partnerką ze Szkoły Tańca Dream Dance Academy.
Jury uwzględniając takie aspekty tańca jak: choreografia, dynamika, technika, mimika, jak również ogólne wrażenie artystyczne przyznało dyplomy w poszczególnych kategoriach:
Soliści: Vanessa Fura i Wiktoria Chajęcka I miejsce Gabriela Drobna II miejsce Julia Olszewska III miejsce Zespoły grupa młodsza: I miejsce Anastazja Czukiewska i Jagoda Maciejewska II miejsce Nina Sokołowska i Zofia Krzcot III miejsce Natalia Rutkowska i Agata Łynsza Grupa starsza: I miejsce Nadia Mularczyk, Zofia Salawa i Kornelia Komnacka II miejsce Julia Rosołek, Jacek Szaniawski i Antoni Bała III miejsce Wiktoria Ołowska i Karolina Chmielowska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych pokazów tanecznych i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień.

Pin It