Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety
Celem ankiety jest rozpoznanie sytuacji domowej dotyczącej zdalnego nauczania na skutek zawieszenia zajęć w szkole. Ankieta składa się z pytań zamkniętych i z pytań otwartych.


W przypadku pytań zamkniętych prosimy o wybór jednej odpowiedzi. Jeśli w pierwszym pytaniu zamkniętym wybiorą Państwo odpowiedź a), to prosimy o wpisanie pod pytaniem 1.a), natomiast jeśli wybiorą Państwo odpowiedź b), to prosimy o wpisanie pod pytaniem 1.b). Z kolei w drugim pytaniu zamkniętym, jeżeli wybiorą Państwo odpowiedź a), to prosimy o wpisanie pod pytaniem 2.a), a jeśli wybiorą Państwo odpowiedź b), to prosimy o wpisanie pod pytaniem 2.b)


W przypadku pytań otwartych prosimy o wpisanie sugestii, które będą pomocne przy współpracy i rozwiązywaniu pojawiających się trudności.


Wypełnione ankiety prosimy przesłać do psychologa szkolnego – Anety Wośko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do pedagoga szkolnego Oliwii Głowackiej – Dańkowskiej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plik z ankietą

 

Adresy poczty elektronicznej nauczycieli 

Pin It