Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1Jadłospis

Jadłospis obiadów szkolnych

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

W niedzielę 5 grudnia po raz pierwszy w historii współzawodnictwa szkolnego na obiektach Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Lutyni odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiada w dyscyplinie sportowej Karate Olimpijskie. Organizatorem zawodów, w których uczestniczyło ponad 38 szkół z całego województwa dolnośląskiego, był Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk”, Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich „Budokan” oraz Szkoła Podstawowa w Lutyni.


Miejski Zespół Szkół w Świeradowie- Zdroju reprezentował Hubert Urbańczyk - uczeń klasy 7A oraz Filip Daszko uczeń klasy 5A. Chłopcy są zawodnikami sekcji świeradowskiej Klubu Sportowego „Samuraj” z Lubania. Tajniki karate zgłębiają pod czujnym okiem trenera Stanisława Urbańczyka.
Zawody odbywały się w dwóch kategoriach sportowych: Kata – technika i Kumite- walka. Brązowe medale w obu kategoriach wywalczył Hubert Urbańczyk. Filip Daszko wygrał walkę w kumite.

W klasyfikacji drużynowej zawodów zespół naszej szkoły uplasował się na drugim miejscu w kategorii klas 7-8.

Gratulujemy zawodnikom sukcesu oraz sportowej postawy na zawodach. Trenerowi życzymy wielu zwycięstw na sportowych arenach.

Radosław Mularczyk

Sprawozdanie z zawodów oraz galeria zdjęć na stronie KS „Samuraj” Lubań Kliknij tutaj: SPRAWOZDANIE

 

Pin It