REKRUTACJA

REKRUTACJA 2021

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

ZALOGUJ SIĘ

04.09.2021w Żarach odbyło się Grand Prix Dolnego Śląska Dzieci. Roczników 2008 i młodszych. Przy pięknej, bezwietrznej pogodzie rywalizowała  rekordowa ilość najmłodszych adeptów Królowej Sportu.

Z zawodów wróciliśmy z fantastycznymi rekordami życiowymi i 4 medalami!
Bieg na dystansie 1000 metrów zdominowali nasi zawodnicy. Tymon Żyłkiewicz z nową życiówką 3:18 zajął 1 miejsce. Kajetan Rutkowski poprawiając swoją dotychczasową życiówkę o 6 sekund i kończąc bieg z czasem 3:20 zajął 3 miejsce.
W biegu na dystansie 600 metrów dziewcząt brąz wywalczyła znakomitą końcówką i po pięknej walce Ola Sobierańska. Poprawiając swój rekord życiowy o 5 sekund i kończąc bieg z czasem 1:52, który jest tylko o 4 sekundy gorszy od historycznego już rekordu szkoły Katarzyny Iwanich.
W rzucie piłeczką palantową Tymon Żyłkiewicz osiągnął 2 wynik i zdobył srebrny medal.
5 miejsce na dystansie 300 metrów, z nowym rekordem życiowym, wywalczył Michał Milewski.
Wszystkim naszym Zawodnikom gratulujemy!