Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1Jadłospis

Jadłospis obiadów szkolnych

Czytaj więcej

Rekrutacja

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

23 marca do naszej szkoły zawitał ciekawy gość - Piotr Supel, uczeń trzeciej klasy techniku. Przywiózł ze sobą wiele okazów niesamowitych okazów pająków, skolopendrę, węża zbożowego, skorpiona, karaczana. Piotrek od 12 lat interesuje się zwierzętami egzotycznymi, szczególnie pajęczakami. Swoją ogromna wiedzą chętnie podzielił się ze wszystkimi uczniami naszej szkoły. Z pasją opowiadał o każdym przywiezionym zwierzęciu. Demonstrował ich zachowania oraz wygląd. Wyjaśniał różnice miedzy poszczególnymi gatunkami. Wszyscy, z wypiekami na twarzy, słuchali w skupieniu. Uczniowie zadali mnóstwo pytań, robili zdjęcia na pamiątkę. To był bardzo ciekawy dzień.

Edyta Mazur

 

Pin It