Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1REKRUTACJA

REKRUTACJA 2021

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

29 maja 2021 roku w Bolesławcu odbyły się regionalne zawody ,,Lekkoatletyka dla każdego”. W zawodach startowały dzieci w kategoriach do 12 i 14 lat z Bogatyni, Bolesławca, Leśnej, Lwówka, Nowogrodźca, Olszyny, Rakowic i Zgorzelca. W zawodach wzięło udział 5 Naszych uczniów.
Klasą dla siebie był występ Naszych zawodników na 1000 metrów. Od początku Tymon Żyłkiewicz i Kajetan Rutkowski narzucili własne tempo. Dublując nawet swoich przeciwników. Bieg ukończyli z nowymi życiówkami. Tymon Żyłkiewicz 3:28 - miejsce 1, Kajetan Rutkowski 3:32 - 2 miejsce w kategorii do 14 lat. Mają 13.Bardzo dobre występy zaliczyli również nasi debiutanci: Antek Kijewski z wynikiem 25 m w kategorii do 12 lat zajął 1 miejsce, Marcel Leśniewski na 600m zajął 3 miejsce. Michał Milewski zajął 5 miejsce na dystansie 300 metrów w kategorii do 14 lat.

Wszystkim zawodnikom gratuluje!!!
trener Sebastian Łoziński

Pin It