REKRUTACJA

REKRUTACJA 2021

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

ZALOGUJ SIĘ

29 maja 2021 roku w Bolesławcu odbyły się regionalne zawody ,,Lekkoatletyka dla każdego”. W zawodach startowały dzieci w kategoriach do 12 i 14 lat z Bogatyni, Bolesławca, Leśnej, Lwówka, Nowogrodźca, Olszyny, Rakowic i Zgorzelca. W zawodach wzięło udział 5 Naszych uczniów.
Klasą dla siebie był występ Naszych zawodników na 1000 metrów. Od początku Tymon Żyłkiewicz i Kajetan Rutkowski narzucili własne tempo. Dublując nawet swoich przeciwników. Bieg ukończyli z nowymi życiówkami. Tymon Żyłkiewicz 3:28 - miejsce 1, Kajetan Rutkowski 3:32 - 2 miejsce w kategorii do 14 lat. Mają 13.Bardzo dobre występy zaliczyli również nasi debiutanci: Antek Kijewski z wynikiem 25 m w kategorii do 12 lat zajął 1 miejsce, Marcel Leśniewski na 600m zajął 3 miejsce. Michał Milewski zajął 5 miejsce na dystansie 300 metrów w kategorii do 14 lat.