Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1



REKRUTACJA

REKRUTACJA 2020

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

 

I  BUS   Godzina odjazdu   II  BUS     Godzina odjazdu
Świecie 07:05   Gierczyn   07:03
Wolimierz  07:15   Przecznica(sklep)   07:05
Pobiedna (PKS) 07:20   Przecznica (mostek)   07:07
Pobiedna (Fatma) 07:22   Rębiszów(skrzyżowanie)   07:10
Czerniawa(Sudecka) 07:30   Rębiszów(bar)   07:11
Czerniawa(Remiza) 07:32   Rębiszów(PKP)   07:13
Czerniawa (szkoła) 07:35   Rębiszów(dolny)                07:16
Czerniawa(Lwówecka) 07:39   Mirsk (mostek)   07:20
Krobica 07:42   Mirsk(przed blokami)   07:25
Orłowice(Grunwaldzka) 07:44   Mroczkowice(krzyż)   07:26
      Mroczkowice(strzelnica)   07:27

 

I BUS Odjazd po 7 lekcji  14:35 Piątek
I BUS Odjazd po 8 lekcji           15:30 Poniedziałek - czwartek
II BUS odjazd po 7 lekcji         14:35 Piątek
II BUS odjazd po 8 lekcji       15:30 Poniedziałek - czwartek

 

Pin It