Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1



REKRUTACJA

REKRUTACJA 2021

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

 

I  BUS  Godzina odjazdu   II  BUS  Godzina odjazdu
      Krobica(szkoła) 07:00
      Kotlina 07:05
Świecie 07:05   Gierczyn 07:08
Wolimierz  07:15   Przecznica(sklep) 07:09
Pobiedna (PKS) 07:20   Przecznica (mostek) 07:10
Pobiedna (Fatma) 07:22   Rębiszów(skrzyżowanie) 07:12
Czerniawa(Sudecka) 07:30   Rębiszów(bar) 07:15
Czerniawa(Remiza) 07:32   Rębiszów(PKP) 07:17
Czerniawa (szkoła) 07:35   Rębiszów(dolny) 07:21
Czerniawa(Lwówecka) 07:39   Mirsk (mostek) 07:26
Krobica 07:42   Mirsk(przed blokami) 07:30
Orłowice(Grunwaldzka) 07:44   Mroczkowice(krzyż) 07:31
      Mroczkowice(strzelnica) 07:33
         
I BUS Odjazd po 7 lekcji  14:45 Piątek    
I BUS Odjazd po 8 lekcji  15:40 Poniedziałek - czwartek    
II BUS odjazd po 7 lekcji  14:45 Piątek    
II BUS odjazd po 8 lekcji  15:40 Poniedziałek - czwartek    

Pin It