Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1Nabór

Rekrutacja w roku 2019 prowadzona jest jednocześnie dla dwóch roczników, ale do różnych klas, dlatego przygotowaliśmy dwa osobne systemy.

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

W dniu 19 listopada 2019 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w pływaniu. W zawodach startowały drużyny dziewcząt i chłopców z czterech szkół powiatu lubańskiego. Szkoły z Lubania nr 1, 2 i 4 oraz nasza. Drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wywalczyły trzecie miejsca w rocznikach 2007 i młodszych. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi uczniowie indywidualnie.

I miejsce w powiecie, deklasując rywali, wywalczył Tymon Żyłkiewicz w stylu dowolnym.

II miejsce w stylu dowolnym zajął Jan Ogiejko.

II miejsce w stylu klasycznym wywalczył Michał Milewski.

IV miejsce w stylu grzbietowym wywalczył Jacek Szaniawski. Wśród dziewczynek II miejsce w stylu dowolnym wywalczyła Nadia Mularczyk, V miejsce w stylu grzbietowym Aleksandra Sobierańska, III miejsce w stylu klasycznym Julia Hryńko, IV miejsce Katarzyna Marcinkowska, V miejsce Amelia Marszolik. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Julia Hryńko, Amelia Marszolik, Aleksandra Sobierańska, Katarzyna Marcinkowska, Natalia Samulska, Nadia Mularczyk. Drużynę chłopców reprezentowali: Tymon Żyłkiewicz, Kajetan Rutkowski, Michał Milewski, Jacek Szaniawski, Jan Ogiejko i Fabian Komnacki.

Wszystkim gratulujemy! Sebastian Łoziński