Szukaj
Close this search box.
news

GARMIN PRO Cross Karkonoski Szklarska Poręba – Finał Grand Prix DZLA w biegach przełajowych – 12 listopada 2023r.

Udostępnij:

Uczniowie naszej szkoły, zrzeszeni także w LKS Świeradów-Zdrój, udanie zakończyli sezon biegów przełajowych w roku 2023. Ostatni start to Finałowe Grand Prix Dolnego Śląska w biegach przełajowych w Szklarskiej Porębie. Wymagająca trasa z długimi podbiegami i zbiegami. Świetna organizacja i kameralna atmosfera.

2 miejsce – w kategorii U12 chłopców w biegu na dystansie 600 m zajął Kacper Drużga,

6 miejsce – w kategorii U16 dziewcząt w biegu na dystansie 2 km zajęła Aleksandra Sobierańska,

10 miejsce – w kategorii U14 chłopców w biegu na dystansie 1 km zajął Iwo Przylepa,

11 miejsce – w kategorii U14 chłopców w biegu na dystansie 1 km zajął Marcel Puchala,

12 miejsce – w kategorii U16 w biegu na dystansie 2 km zajął Tymon Żyłkiewicz.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

,,Zrealizowano ze środków funduszu rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii”.