Szukaj
Close this search box.
news

„Daj mi skrzydła a polecę…”

Udostępnij:

Niezwykłe pomysły, kreatywność, odwaga – takie są dzieciaki z naszej szkoły. Wielkie brawa za prezentacje.

Pub z motywem przewodnim Izerskiego Parku Ciemnego Nieba. Albo prywatna szkoła średnia z wiodącym językiem czeskim połączona z Młodzieżowym Domem Kultury. Do kompletu dwie firmy eventowe, firma produkująca kosmetyki naturalne, karczma z tradycyjną kuchnią i zakład szewski.

To tylko niektóre z wyróżnionych pomysłów jakie wygenerowali uczniowie MZS w Świeradowie – Zdroju w ramach finału II edycji projektu „Collins Akademia Przedsiębiorczości”. Wszystkich konceptów było 16. Jury za najciekawszy uznał pomysł Darka z klasy 7a na paintball. O wygranej zdecydowała też prezentacja pomysłu i niezwykła elokwencja zwycięzcy.

Ja jestem dumna ze wszyskich projektów i z pracy jaką przez te kilka miesięcy wykonali.

Jestem pewna, że udało nam się (mam tu też na myśli partnerów i sponsorów projektu) zasiać ziarno przedsiębiorczości. Liczę też na to, że odtąd w naszym regionie będą widzieć potencjał i szansę na rozwój własnego biznesu!

Duma, duma i jeszcze raz duma!

Foto: Barbara Krupa-Kapuśniak

 

Wielkie ukłony także dla sponsorów finału: Collins Aerospace Wrocław Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze platinum_hotel Magda Kufel – właścicielka Santander Partner Swieradow i Szklarska Poręba Piekarnia Mio PadrePark Trampolin Wild Jump  OWES Jelenia Góra Powiatowy Urzad Pracy we Lwówku Śląskim Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie @spichlerz kwisak

Katarzyna Harbul – Bała
Fundacja Boskie Karkonoskie

 

Skip to content