Szukaj
Close this search box.
news

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

Udostępnij:

Mikołajki to dzień obdarowywania bliskich i znajomych prezentami, uśmiechem i dobrym słowem. Nasze przygotowania trwały już od dawna. Wieczorem nauczyciele oraz rodzice, w tajemnicy przed dziećmi, ozdobili świątecznie wejście do szkoły. Niespodzianka udała się. Rano, na dzieci czekały pachnące choinki, kolorowe domki, krasnoludki, renifery, świąteczna muzyka oraz cukierki. A tu jeszcze rano spadł śnieg. Dzisiaj pamiętaliśmy o wszystkich w naszej szkole.

Każda z klas przygotowała własnoręcznie wykonany prezent – niespodziankę dla wylosowanej klasy oraz pracownika szkoły. Mikołaj i Pani Mikołajkowa wraz z elfami, przy dźwiękach dzwoneczków, wędrowali po całej szkole roznosząc podarunki. Były babeczki, pachnące pierniki, kolorowe słoiczki, ciastka i zadania, które musieli wykonać obdarowywani. Dzięki bibliotece „Izerka”, dzieci obejrzały spektakl teatralny „Królowa Śniegu”, a później w radosnym nastroju, przy zielonej choince, wysłuchały świątecznych opowiadań. Była wata cukrowa, popcorn, gofry i kino świąteczne. Zdobiliśmy pierniki oraz szykowaliśmy ozdoby świąteczne. Dzieci z klasy 2b wybrały się do lasu, gdzie przygotowały pełną warzyw i smakołyków choinkę dla zwierząt. Dzisiaj był piękny dzień. W powietrzu unosił się zapach lasu i pierników.

A wszystko przy głośnym śmiechu dzieci. Tak, coraz bliżej święta…A przed nami kolejne, ciekawe wydarzenia. Więcej wkrótce…

Skip to content