Na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Osobiście jestem zawsze gotowy się uczyć, choć nie zawsze lubię być nauczanym. (Sir Winston Churchill)

Miejski Zespół Szkół

Świeradów-Zdrój

Siedem drużyn ze Świetlicy Środowiskowej „UL” 22-24.09.2017r.uczestniczyło w XLIII Rajdzie Młodzieży „Mysłakowice 2017”. Wędrówka szlakami Gór Izerskich, Wzgórz Łomnickich przebiegała pod hasłem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „ABC Bezpiecznego Wędrowania”.

Uczestnicy w piątek jeździli rowerami, pokonywali rowerowy tor przeszkód, w sobotę wraz z mieszkańcami Świeradowa-Zdroju wzięli udział w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej oraz finale Konkursu Orkiestr Wojska Polskiego. Rano w niedzielę wszyscy autokarem wyruszyli do Staniszowa, aby pokonać ostatni odcinek trasy rajdowej i dotrzeć do Mysłakowic na zakończenie.

Podsumowanie wyników i wręczenie nagród odbyło się w Zespole Szkół, który ma swoją siedzibę w neogotyckim pałacu będącym w XIX wieku letnią rezydencją pruskiej rodziny królewskiej. Wśród wyróżnionych znaleźli się podopieczni pani Justyny Wądołowskiej i pań: Anny Żołnierek i Elżbiety Mitkiewicz.

Gratulujemy Uczestnikom kondycji, pokonania własnych słabości, umiejętności współpracy w zespole. Dziękujemy panom: Tomaszowi Mitkiewiczowi, Bartoszowi Kijewskiemu, Michałowi Palbowowi, Stanisławowi Łojce za przeprowadzenie konkurencji rowerowych, pani Izabeli Salawie organizatorce konkursu pierwszej pomocy, paniom: Aleksandrze Kuklik, Grażynie Dering, Bogusławie Franckiewicz, Elżbiecie Mitkiewicz za wolontariat i opiekę nad Drużynami, pani Grażynie Kasprzak i pani Rafałowi Rybczyńskiemu za czuwaniem nad prawidłowym przebiegiem konkursów, paniom: Monice Różalskiej i Magdalenie Lonycz za pomoc Opiekunom: Annie Żołnierek, Justynie Wądołowskiej  i Jackowi Simińskiemu. Podziękowania kierujemy także do Referatu Promocji Gminy, Turystyki i Sportu za zorganizowanie nieodpłatnego transportu do Rozdroża Izerskiego Uczestnikom Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej.

 

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju Rights Reserved.