Na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Osobiście jestem zawsze gotowy się uczyć, choć nie zawsze lubię być nauczanym. (Sir Winston Churchill)

Miejski Zespół Szkół

Świeradów-Zdrój

Podsumowanie sezonu turystycznego, Całorocznego Konkursu "Puchar Złotego Flinsa i Ogólnopolskiej Kampanii Zanim Wyruszysz na Szlak Świetlica Środowiskowa "UL" zorganizowała 08/09.12.2017r. podczas XII Zimowego Rajdu "Brzegiem Rzeki Kwisy". Nocny spacer z Pobiednej do Kamienia, gdzie w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Halny" był nocleg. Wspólna kolacja, zabawy integracyjne z zaprzyjaźnioną Grupą Turystyczną z Rakowic, śpiewy przy akompaniamencie gitar przeplatane wspomnieniami z rajdów i wycieczek trwały do późnych godzin wieczornych.

Liderami konkursów sportowych zostali: SKAKANKA I miejsce Kajetan Rutkowski II miejsce Julia Skoczylas III miejsce Zofia Salawa PING-PONG II miejsce Kajetan Rutkowski i Tymon Żyłkiewicz III miejsce Jakub Palbow i Dawid Jurczak.
Serdecznie dziękuję paniom: Janinie Dering, Bogusławie Franckiewicz i Elżbiecie Mitkiewicz za całoroczną pomoc opiekunowi Grupy, a "Świeradowskim Orłom" za wspólne wędrowanie, wyskoie lokaty w konkursach powiatowych, wojewódzich i ogólnopolskich oraz godne reprezentowanie naszej szkoły i Świeradowa-Zdroju.

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju Rights Reserved.