^Na górę
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Notice: Undefined index: option in /home/mzsswieradow/ftp/nowa/components/com_content/views/article/view.html.php on line 176

Notice: Undefined index: option in /home/mzsswieradow/ftp/nowa/components/com_content/views/article/view.html.php on line 184

Notice: Undefined index: option in /home/mzsswieradow/ftp/nowa/components/com_content/views/article/view.html.php on line 184

Notice: Undefined index: option in /home/mzsswieradow/ftp/nowa/components/com_content/views/article/view.html.php on line 184

Przedszkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

13 października był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. Na twarzach pani dyrektor, pań nauczycielek oraz pracowników obsługi pojawiły się większe niż na co dzień  uśmiechy, ich serca zabiły mocniej, a nawet łezka zakręciła się w oku. Wszystko to za sprawą dzieci z grupy „Muchomorki”, które z okazji święta pracowników oświaty zaprezentowały wzruszający program artystyczny, nagrodzony przez wszystkich gromkimi brawami. Były także podziękowania, kwiaty i laurki oraz prezentacja – niespodzianka, do której obejrzenia zapraszamy także i Państwa (Prezentacja "Muchomorków").

Copyright © 2013. Miejski Zespół Szkół - Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju Rights Reserved.