Na Górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Osobiście jestem zawsze gotowy się uczyć, choć nie zawsze lubię być nauczanym. (Sir Winston Churchill)

Miejski Zespół Szkół

Świeradów-Zdrój

Przedstawiciele Szkolonego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń” podczas wywiadówki,, która odbyła się 12.12.2017r., zorganizowali zbiórkę nakrętek plastikowych dla Szymona z Ubocza, baterii na cele charytatywne oraz Kiermasz Świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie w chorobie pana Macieja Abramowicza ratownika GOPR.

Gimnazjum w Świeradowie-Zdroju nosi wyjątkowe imię Ratowników Górskich, a pan Maciej, emerytowany Naczelnika GOPR, był zawsze obecny w życiu naszej placówki. Uczestniczył w nadaniu Imienia Gimnazjum, organizował wyjazdy Pocztu Sztandarowego do Częstochowy, spotykaliśmy się 10. sierpnia na Śnieżce i Cmentarzyku Ludzi Gór w Kotle Łomniczki oraz podczas Świąt Karkonoskiej Grupy GOPR.

Dzisiaj MY Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice Miejskiego Zespołu Szkół w Świeradowie-Zdroju ZBIERAMY,  POMAGAMY i WSPIERAMY.

 

Opiekun Koła serdecznie dziękuje Antoninie Marchel za przygotowanie kramiku i Wolontariuszom za poświęcony czas. Uzyskany dochód z dobrowolnych wpłat i sprzedaży kartek, zakładek wyniósł 150,00 zł i zostanie 13.12.2017r. wpłacony na konto Fundacji GOPR. 

 

Copyright © 2018 Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju Rights Reserved.